live-docs_portable_logo

Live-Docs Portable to przenośna wyszukiwarka zapewniająca łatwy dostęp do danych nagranych na zewnętrzny nośnik. Porządkuje zapisane na nim pliki w opisane atrybutami rekordy oraz dostarcza szybkiego mechanizmu wyszukiwania, dzięki któremu można odnaleźć poszukiwane dokumenty w ciągu kilku sekund.

Zarządzanie informacją i kosztami jednocześnie

Live-Docs Portable to najbardziej opłacalne rozwiązanie dla firm i oddziałów, w których dane są przechowywane i odszukiwane lokalnie przez niewielką liczbę pracowników. Może zostać użyty z każdym rodzajem przenośnych nośników danych jak dyski CD/DVD czy dyski USB/flash i nie musi być instalowany ani konfigurowany – uruchamia się bezpośrednio z nośnika zewnętrznego.

Najprostszy sposób na odnalezienie danych

Aby szybko przeszukać wszystkie pliki nagrane na nośniku i zobaczyć pasujące pozycje wystarczy wpisać poszukiwane wartości do odpowiednich pól i wcisnąć Enter.

Łatwy zapis i odszukiwanie informacji

Jeżeli nie potrzebujesz zaawansowanego rozwiązania sieciowego do przechowywania swoich danych, a jedynie chcesz by były bezpieczne i pod ręką, Live-Docs Portable jest dla Ciebie idealnym narzędziem. To najprostsza metoda przekazywania dużych ilości dokumentów między pracownikami i oddziałami, szczególnie jeżeli nie wszyscy mają dostęp do Internetu.

 

6579579_orig

Aby dowiedzieć się więcej o systemie Live-Docs Portable pobierz broszurę produktu: