live-docs_manager_logo

Live-Docs Manager to narzędzie informatyczne służące do archiwizowania i odszukiwania wszelkich danych zapisanych na dyskach Live-Docs Portable. Jest to bezpieczne, cyfrowe repozytorium gromadzące pliki z wszystkich zaimportowanych dysków Live-Docs Portable umożliwiające ich jednoczesne przeszukiwanie z jednego, centralnego miejsca.

Wszystkie dokumenty, jedno narzędzie

Live-Docs Manager przechowuje pliki w zdefiniowanych przez użytkownika profilach reprezentujących różne kategorie zawartych w nich informacji i odzwierciedlających różne struktury dysków Live-Docs Portable. Niezależnie czy to faktury sprzedaży, teczki osobowe czy rysunki techniczne – każdy typ dokumentów może zostać opisany odpowiednimi meta-danymi aby utrzymać pliki w idealnym porządku.

Bezpieczna baza danych

Jedynie autoryzowani użytkownicy, posiadający aktywne konta zabezpieczone hasłami, mają dostęp do repozytorium Live-Docs Manager’a. Zaawansowany mechanizm nadawania szczegółowych uprawnień umożliwia również kontrolę nad dostępem danego użytkownika do poszczególnych profili dokumentów i wybranych czynności administracyjnych.

Funkcjonalny i łatwy w użyciu

Live-Docs Manager został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł zostać zainstalowany, używany i zarządzany przez każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w obsłudze komputera. Jego prostota sprawia, że jest idealnym elektronicznym systemem zarządzania dokumentami (EDMS) zarówno dla firm bazujących na rozwiązaniach IT jak i tych bez wyspecjalizowanej kadry informatycznej.

 

6579579_orig

Aby dowiedzieć się więcej o systemie Live-Docs Manager pobierz broszurę produktu: