O nas

IndexData to istniejąca od 2008 roku firma zajmująca się szeroko pojętym zarządzaniem dokumentami. Początkowo świadczyliśmy usługi outsourcingowe z zakresu przetwarzania danych dla zagranicznych firm masowo skanujących dokumenty, z czasem oferta firmy została również rozszerzona o skanowanie i sprzedaż narzędzi klasy EDM (Electronic Document Management). Dziś oferujemy kompleksowe wsparcie w zarządzaniu firmową dokumentacją.

Pobierz nasz folder

Misja i wizja firmy

Pragniemy stać się preferowanym i cenionym dostawcą rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania dokumentami i przetwarzania danych w kraju oraz za granicą, rozwijać trwałe relacje z klientami i odkrywać przed nimi korzyści płynące z digitalizacji dokumentów oraz wdrażania nowoczesnych narzędzi do pracy z nimi.
Wizja firmy IndexData zawiera się w naszym motto: Szybki dostęp do informacji i wydajna praca z inteligentnie zarządzanymi dokumentami. W ramach jej realizacji rozszerzamy zakres świadczonych usług oraz proponowanych produktów w taki sposób aby jako wybrany partner wdrażać i integrować coraz bardziej kompleksowe rozwiązania równocześnie nieustannie podnosząc ich jakość.

Cloud28+

Jesteśmy członkiem Cloud28+ – społeczności twórców, dostawców i integratorów usług świadczonych w chmurze obliczeniowej (cloud computing). W naszej ofercie znajuje się System Zarządzania Dokumentami Live-Docs DMS służący do pracy z firmową dokumentacją i jej archiwizacji, dostarczany zarówno w modelu chmury publicznej (Software as a Service) jak i chmury hybrydowej i prywatnej, spełniający wszelkie wymagania wchodzącego niedługo w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych GDPR (więcej)

Zaufali nam