Live-Docs DMS w Warsztatowym ABC Foto-Kuriera

Polecamy nowe wydanie Warsztatowego ABC od Foto-Kuriera. Świetne kompendium wiedzy o digitalizacji opisujące w co najlepiej wyposażyć swoją pracownię. Zestawienie najnowszych skanerów Avision i Inotec oraz poradnik na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu zarządzania dokumentami, jak np. oferowany przez nas Live-Docs DMS.

Dodano 2 maja 2017

IndexData dołącza do Cloud28+

Firma IndexData została członkiem Cloud28+ – społeczności twórców, dostawców i integratorów usług świadczonych w chmurze obliczeniowej (cloud computing). Platforma Cloud28+ to internetowy katalog zaufanych rozwiązań informatycznych, w którym firmy mogą wyszukiwać odpowiednie dla siebie usługi według interesujących ich kryteriów. W naszej ofercie znajdzie się System Zarządzania Dokumentami Live-Docs DMS służący do pracy z firmową dokumentacją i jej archiwizacji, dostarczany zarówno w modelu chmury publicznej (Software as a Service) jak i chmury hybrydowej i prywatnej, spełniający wszelkie wymagania wchodzącego niedługo w życie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych GDPR (więcej)

Dodano 26 kwietnia 2017

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Życzy Zespół IndexData 🙂

Dodano 13 kwietnia 2017

Osiem lat IndexData

Dziś mija osiem lat istnienia naszej firmy! Wiele się przez te lata zmieniło ale nasze ponadczasowe motto pozostaje to samo:
„Szybki dostęp do informacji i wydajna praca z inteligentnie zarządzanymi dokumentami”. Staramy się być zawsze na bieżąco i za pomocą nowoczesnego sprzętu i inonwacyjncyh narzędzi wprowadzać w Waszych firmach zmiany prowadzące w tym kierunku.

profile

Dodano 28 października 2016

Nowe narzędzia do przetwarzania formularzy

W naszym biurze powstało nowe stanowisko wyposażone w skaner i profesjonalne oprogramowanie do przetwarzania formularzy. Dzięki całkowitej automatyzacji odczytu odpowiedzi na pytania testowe („zafajkowanych” pól czy zamalowanych kółek) oraz tekstu maszynowego jesteśmy w stanie przetwarzać formularze znacznie wydajniej, a co za tym idzie szybciej i taniej oraz generować więcej rodzajów bardziej profesjonalnych raportów. Więcej na temat przetwarzania formularzy w naszej firmie tutaj.

forms

Dodano 10 września 2016

Automatyczna archiwizacja w live-docs

Wraz z wersją 4.1.0 w systemie Live-Docs DMS pojawiła się nowa funkcjonalność – automatyczna archiwizacja. Umożliwia ona ustawienie dla każdego profilu dokumentów okresu po jakim znajdujące się w nim dokumenty zostaną automatycznie oznaczona jako zarchiwizowane i domyślnie nie będą pojawiać się rezultatach wyszukiwania.

archive

Dodano 1 października 2015

live-docs 4.0 oficjalnie online

Dziś została oficjalnie uruchomiona nowa wersja internetowego Systemu Zarządzania Dokumentami Live-Docs DMS. Z udoskonalonym kodem, nowymi funkcjami, do 10 razy szybszy, z nowym logo, stroną główną i wyglądem, teraz możesz przetestować go sam – skontaktuj się z nami w celu uzyskania darmowego konta demo. Więcej na temat systemu live-docs dms tutaj.

live-docs-4-0

Dodano 1 marca 2015

Zarządzanie sesjami w live-docs

W systemie zarządzania dokumentami Live-Docs DMS pojawił się nowy moduł – Sesje. Dzięki niemu Użytkownicy, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia, mają wgląd w to kto, z jakiego adresu IP i jakiej przeglądarki jest zalogowany do systemu.

Funkcja ta może się okazać przydatna w przypadku nieautoryzowanego dostępu do zasobów firmy ale również w sytuacji gdy ktoś zapomni się wylogować z systemu, na przykład przed wyjściem z pracy. Może się wtedy wylogować zdalnie z innego urządzenia, choćby smartfona.

Dodano 26 czerwca 2014